Genel

Eşiyle barışmak için Sevgililer Günü’nde için pankart açan adam, şikayet edilince soluğu karakolda aldı


Burdur’un Bucak ilçesinde yaşayan emekli Mustafa Erdoğan, yaklaşık 1 yıldır ayrı yaşadığı eşinin iş yeri önünde pankart açıp özür diledi. Eşinin şikayeti üzerine gelen polis, uzun sürede ikna ettiği Erdoğan’ı emniyet müdürlüğüne götürdü.

Burdur‘un Bucak ilçesinde 21 yıllık evli Mustafa ve Fatma Hanım Erdoğan çifti, bir yıl önce ayrı yaşamaya başladı. Fatma Hanım Erdoğan, eşinden boşanmak için dava açtı. Dava sürerken birkaç kez eşinin oturduğu eve giden Mustafa Erdoğan hakkında, şikayet üzerine evden uzaklaştırma kararı verildi. Barışmak için defalarca girişimde bulunan 2 çocuk babası Mustafa Erdoğan, 14 Şubat Sevgililer Günü‘nde, Oğuzhan Ahmet Yesevi Caddesi’nde eşine ait bijuteri dükkanının önüne, bir araç çekicisine asılı pankartla gelip özür diledi.

“KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM”

Kendisini affettirmek isteyen Mustafa Erdoğan ‘Seni üzüp ağlattım, her an inan kendimden nefret ediyorum. Yalvarırım beni kendinden mahrum bırakma. Binlerce kez özür dilerim. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Beni affet’ yazılı pankartını açıp, aldığı çiçeği eşine vermek istedi.

Eşini iş yerinde gören Mustafa Erdoğan, “Aşkım beni affet, özür diliyorum. Çocuklarımız hatrına barışalım, yuvamız yıkılmasın. Bu günün hatrına ne olursun” dedi. Fatma Hanım Erdoğan ise işyerinden çıkarak polisi aradı.

POLİS ZOR İKNA ETTİ

Şikayet üzerine olay yerine gelen polis, Mustafa Erdoğan’ın araçla birlikte ayrılmasını istedi. Mustafa Erdoğan’ın “Ben ona çiçek getirdim, o isterse bana kelepçe taktırsın. Özürümü kabul edip barışıncaya kadar burada kalacağım” demesi üzerine polis, onu ikna etmeye çalıştı. Uzun uğraştan sonra ikna olan Mustafa Erdoğan, çekici üzerinden inerek elindeki çiçeği eşinin iş yeri önündeki sandalye üzerine bıraktı.

“ÖMRÜMÜ EŞİM VE ÇOCUKLARIMA ADADIM”

Polis aracının yanında bulunan eşine son kez seslenen Mustafa Erdoğan, “Ne olursun beni affet” dedi. Bir yıldır ayrı yaşadığını, tüm mal varlığını, babasından düşen mirasları bile eşinin üstüne devrettiğini, kalacak bir yeri olmadığı için sokaklarda yaşadığını söyleyen Mustafa Erdoğan “Eşimden ve çocuklarımdan ayrılmamak için Bucak Kaymakamlığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına, CİMER’e, Bucak Belediye Başkanlığına her yere başvurdum. Hiç kimse ilgilenmedi. Son çare 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kendimi affettirmek için pankart açmayı düşündüm. Bundan başka yapacak bir şeyim kalmadı. Ben ömrümü iki çocuğum ve eşime adadım. Ömrümün kalanını da bunlarla geçirmek istiyorum. Bir yıldır barışmak, birleşmek için uğraşıyorum. Bütün varımı yoğumu bunlara döktüm, bu iş yerini emekli maaşı ile ben açtım. Ben onu çok seviyorum, ona evlenirken vermiş olduğum bir söz var, ölünceye kadar hayatımı sana adadım demiştim, hala sözümdeyim ama o beni terk etti” diye konuştu.

Mustafa Erdoğan daha sonra Bucak Emniyet Müdürlüğü‘ne götürüldü.

Kaynak:Son Dakika 15/02/2020


Arkadaşlarınla Paylaş!

Sen Ne Düşünüyorsun?

Kızgın Kızgın
0
Kızgın
Çok iyi Çok iyi
0
Çok iyi
Yerim Yerim
0
Yerim
Helal olsun Helal olsun
0
Helal olsun
Çok acı Çok acı
0
Çok acı
Hoş değil Hoş değil
0
Hoş değil
Yok artık Yok artık
0
Yok artık

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişisel Test
Kişiliğin hakkında ortaya bir şeyler çıkaracak soru dizisi
Trivia Test
Bilgini ölçme amaçlı doğru ve yanlış cevapları olan bir soru dizisi
Anket
Karar almak veya görüşleri değerlendirmek için oylama
Hikaye
Görseller ile Şekillendirilmiş Metin
Liste
Liste İçeriği
Sıralı Liste
En iyi içeriği görmek için oyla
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embed
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Embed
Görsel
Görsel veya GIF

Send this to a friend